Программа обучения

Мета:

Розвиток професійних компетентностей публічних службовців щодо імплементації сучасних технологій та інноваційних інструментів у систему публічного управління.

Завдання:

1. Підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань управління персоналом.

2. Розробка програм та організація підвищення кваліфікації членів конкурсних комісій з питань відбору осіб на зайняття посад державної служби та посад в органах місцевого самоврядування.

3. Підвищення кваліфікації державних службовців, у тому числі працівників міністерств, центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, та працівників їх територіальних органів (за наявності) відповідно до класифікації посад державної служби.

4. Розробка програм та організація навчання державних службовців відповідно до окремих сімей посад.

5. Розробка програм та організація навчань за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань впровадження системи наставництва.

6. Організація та проведення стратегічних сесій, нарад-семінарів з питань стратегічного планування та аналізу державної політики, інших комунікативних заходів з обміну досвідом, професійними знаннями, уміннями та навичками для осіб, які займають політичні посади, державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників.

7. Створення професійних спільнот з метою забезпечення взаємодії, співпраці, обміну досвідом, ідеями і ефективними професійними кейсами між працівниками різних органів державної влади та органів місцевого самоврядування (телеграм-канали, дискусійні клуби, навчальні активності)

8. Надання психосоціальної підтримки, адаптація та розвиток психологічної компетентності публічних службовців.

МЕДВЕДЬ Аліна Вікторівна – заступник завідувача

Телефон +38 044 223 49 30

E-mail: innovations_center@hs.gov.ua

Навчальні курси: