Національна комісія зі стандартів державної мови визначила Вищу школу уповноваженою установою, де посадовці з усієї України матимуть змогу скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою. Заклад має всі необхідні складові відповідно до норм Нацкомісії.
Уже з 4 вересня 2023 року можна зареєструватися на іспит на базі Вищої школи публічного управління за покликанням https://exam.mova.gov.ua/.
Для реєстрації обирайте наш заклад з випадного меню.

На базі Вищої школи іспит буде проводитися щотижня у вівторок та четвер для двох груп по 10 осіб з 10.00-11.00 год. та з 12.00 -13.00 год.
Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/

Реєстрацію на іспит, оцінювання та видачу сертифікатів здійснює Нацкомісії зі стандартів державної мови. Групи осіб, що складатимуть іспит, формуються електронною системою, що унеможливлює зовнішнє втручання у порядок формування черги здобувачів.

Екзамен з визначення рівня української мови для держслужбовців є безкоштовним. Особа, яка не склала іспит, має право на повторне перескладання через 4 місяці. У разі успішного складання екзамену здобувач отримає державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

Додаткові покликання для інформації:
Електронна реєстрація на державний іспит
Відповіді на найбільш поширені запитання
Зразок екзаменаційного завдання

Контакти:
+38 044 256 00 14
+38 044 256 00 60
e-mail: assessment_center@hs.gov.ua