Программа обучения

Мета:

Посилення кадрового потенціалу органів державної влади та органів місцевого самоврядування для ефективного управління процесом європейської інтеграції України та реалізації державної політики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Завдання:

1. Розробка загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

2. Розробка загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації державних службовців та організація навчань з окремих питань європейської інтеграції (навички ведення переговорів, організація та етапи процесу вступу, основні розділи переговорного процесу, формування політики в ЄС) для представників органів державної влади - членів переговорних груп.

3. Розробка загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації державних службовців та організація навчань з окремих питань європейської інтеграції (наближення законодавства, правового аналізу та оцінки відповідності до 35 розділів права ЄС, формування політики в ЄС) для працівників структурних підрозділів органів державної влади, до компетенції яких відносяться питання європейської інтеграції.

4. Забезпечення формування та навчання пулу експертів, в тому числі з числа публічних службовців України, для аналітичного супроводу процесу набуття членства в ЄС.

5. Розробка та актуалізація загальних професійних (сертифікатних) та короткострокових програм підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, до функціональних обов’язків яких належать питання євроатлантичної інтеграції України.

6. Розробка та організація навчань за загальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами підвищення кваліфікації для представників державних органів, установ та організацій, залучених до реалізації Концепції забезпечення національної системи стійкості.

7. Розробка та організація навчань за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запровадження та функціонування національної системи стійкості.

8. Забезпечення формування та навчання пулу експертів, в тому числі з числа публічних службовців України, для аналітичного супроводу процесу запровадження та функціонування національної системи стійкості.

9. Розробка спільних навчальних програм та організація відповідного навчання українських публічних службовців та публічних службовців країн-членів ЄС.

10. Організація (участь в організації) навчальних візитів державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад до державних органів, їх апаратів (секретаріатів), міжнародних організацій, державних органів, установ та організацій іноземних країн.

11. Участь в організації стажування, у тому числі за кордоном, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ЛІСОВСЬКА Валентина Сергіївна – завідувач

Телефон +38 044 455 11 33

E-mail: eu_center@hs.gov.ua