Программа обучения

Мета:

Забезпечення централізованого оцінювання професійних компетентностей кандидатів під час проходження конкурсу на зайняття посад державної служби у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Завдання:

1. Оцінювання професійних компетентностей кандидатів під час проходження конкурсу на зайняття посад державної служби у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

2. Розроблення переліку тестових питань на знання законодавства та варіантів відповідей (із зазначенням правильної відповіді) для проведення тестування кандидатів на зайняття посад державної служби.

3. Розроблення переліку тестових питань для перевірки аналітичних здібностей та здатності працювати з інформацією кандидатів на зайняття посад державної служби.

4. Розроблення ситуаційних завдань для оцінювання професійної компетентності кандидатів на зайняття посад державної служби.

5. Надання методичної підтримки конкурсним комісіям, службам управління персоналом та адміністраторам конкурсів щодо проведення конкурсів на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», посад фахівців з питань реформ і посад в органах місцевого самоврядування.

6. Організація та проведення просвітницьких заходів для осіб (у тому числі молоді), які планують вступити на державну службу або службу в органи місцевого самоврядування.

ХРЕБТІЙ Ігор Віталійович – начальник управління

Телефон: +38 044 256 00 14

Телефон: +38 044 256 00 60

e-mail: assessment_center@hs.gov.ua