Программа обучения

Мета:

Підвищення професійної компетентності публічних службовців для здійснення належного врядування на місцевому і регіональному рівнях.

Завдання:

1. Аналіз індивідуальних потреб у професійному розвитку голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

2. Розробка програм підвищення кваліфікації та організація навчання слухачів відповідно до їх індивідуальних потреб у професійному розвитку.

3. Розробка програм та організація навчання голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, депутатів місцевих рад.

4. Розробка та актуалізація загальних/спеціальних професійних (сертифікатних) програм та загальних/спеціальних короткострокових програм підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування з окремих питань діяльності під час дії воєнного стану та відновлення України (місцеві бюджети, соціальні послуги, освіта, медицина, культура, екологія, безпека, енергоефективність тощо).

5. Розробка концепції та організація діяльності Школи старост.

6. Розробка концепції та організація діяльності Школи розвитку ЦНАП.

7. Утворення професійного коворкінгу «Майстерня розвитку громад» (обмін досвідом та практиками для представників органів місцевого самоврядування).

8. Побудова експертно-комунікативної мережі для забезпечення співпраці з асоціаціями органів місцевого самоврядування.

ЗАБОЛОТЕНКО Денис Миколайович – завідувач

Телефон +38 044 223 49 28

E-mail: region_center@hs.gov.ua

Навчальні курси: