Відкриття навчання з проєктного менеджменту

Повернутися
25.01 2024

25 січня у Вищій школі розпочалося навчання за програмою підвищення кваліфікації з проєктного менеджменту.

Програма розроблена у співпраці з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та міжнародною школою проєктного менеджменту та грантрайтингу Boost Pro.

«Ефективне управління проєктами є дієвим засобом для забезпечення стійкості функціонування та підвищення результативності діяльності організацій, раціонального використання ресурсів. Вдало застосовані інструменти проєктного менеджменту забезпечують втілення у життя окремих цілей діяльності та стратегії розвитку будь-якої організації загалом, — зазначила Юлія Лихач, директорка Вищої школи, відкриваючи навчання,— навчання за цією програмою ми розпочинаємо саме з представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що здійснює реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню».

У відкритті програми взяли участь Тетяна Нехайчук, керівник проєктного офісу Асоціації ОТГ, та Любов Смиковська, керівник міжнародної школи BoostPro.

Протягом курсу навчання учасники працюватимуть із Миколою Смолінським, президентом CEASC, експертом школи BoostPro. Слухачі зможуть поглибити знання про планування, розробку та підтримку проєктів, більше дізнатися про моніторинг та оцінювання під час реалізації, а також напрацювати власні концепти проєктів.

новини\анонси