Вища школа та Центр протидії дезінформації продовжують співпрацю

Повернутися
18.03 2024

Додаткову угоду до чинного договору про партнерство та співпрацю підписали директор Вищої школи Юлія Лихач та керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО України Андрій Коваленко.

Документом було затверджено План взаємодії Вищої школи та Центру на 2024 рік.
Зокрема, проведення навчання публічних службовців за програмами «Протидія деструктивному інформаційному впливу: регіональні особливості» та «Кризовий менеджмент в умовах інформаційних загроз».

Зазначимо, що у 2023 році за програмою «Протидія деструктивного інформаційного впливу: регіональні особливості» навчання пройшов 241 учасник (державні службовці категорії Б та В, посадові особи місцевого самоврядування). А за програмою «Кризовий менеджмент в умовах інформаційних загроз» було сертифіковано 16 держслужбовців категорії «А».

Також додатковою угодою визначено організацію тренінгу для тренерів з питань протидії дезінформації, участь у науково-практичній конференції за міжнародною участю «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби».

Співпраця Вищої школи та ЦПД є важливим кроком у протидії дезінформації, як одним із ключових викликів для України. Об’єднання зусиль дозволяє системно та ефективно боротися з дезінформацією та захищати інформаційний простір України.

новини\анонси