Тренінг з питань протидії гендерно зумовленому насильству

Повернутися
07.06 2024

Національний тренінговий центр з питань протидії гендерно зумовленому насильству Вищої школи 6 та 7 червня проводив тренінг «Розвиток національної системи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на місцевому рівні».

Участь у навчанні взяли 23 фахівці Національної соціальної сервісної служби України з різних регіонів. Ця програма короткострокового навчання дала можливість поглибити знання про міжнародні та національні нормативно-правові акти щодо запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству, підвищити обізнаність про поняття, форми, причини та наслідки насильства за ознакою статі, вивчити кращі практики координації міжвідомчої взаємодії у цій сфері. Крім цього детально обговорити служби підтримки, базові послуги, що надаються постраждалим, ознайомитися з алгоритмом дій та схемою взаємодії з питань запобігання та протидії насильству на рівні територіальної громади, з’ясувати відповідальність за порушення законодавства у цій сфері, отримати знання та навички для створення ефективної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

Такі тренінги спрямовані на ефективне реагування на виклики, пов’язані зі збільшенням кількості постраждалих від насильства в умовах війни, та надання своєчасної та якісної допомоги.

Нагадаємо, що проєкт реалізується у рамках співпраці з Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

новини\анонси