Протидія дезінформації. Триває освітній марафон

Повернутися
08.08 2024

Учасники освітнього марафону “Організація роботи на деокупованих територіях”, що триває у Вищій школі, обговорили ключові навички з протидії дезінформації.

Гібридна інформаційна війна не вщухає ні на мить, а ворог випробовує нові методи впливу. Зараз окупанти дуже активно поширюють дезінформацію в прифронтових регіонах, орієнтуючись саме на локальні теми та проблеми. Тому ті, хто працює на місцях, у регіонах – це та перша лінія оборони, яка бере на себе удари та відповідає на атаки пропагандистів.

Як зазначила директорка Вищої школи Юлія Лихач, інформаційна війна – складний виклик, що потребує комплексного підходу та міждисциплінарної співпраці, а успішна протидія дезінформації можлива лише за умови тісної взаємодії між державними органами, громадськими організаціями, медіа та кожним громадянином України.

Протидію дезінформації як складову стратегічних комунікацій слухачі мали нагоду обговорити із Вікторією Зражевською, керівницею тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Спікерка підкреслила важливість системної співпраці із Вищою школою за цим напрямом для змістовного навчання публічних службовців та обміну досвідом для успішної протидії дезінформації. Було розглянуто не лише теоретичні основи протидії дезінформації, а й відпрацьовано практичні навички, проаналізовано реальні приклади російської пропаганди.

Учасники навчилися розпізнавати фейки та створювати інформаційні матеріали, які відповідають на актуальні питання місцевих громад.

Нагадаємо, що вже понад 800 учасників долучилися до освітнього марафону, присвяченого організації роботи на деокупованих територіях. Цей проєкт надає унікальну можливість отримати комплексні знання та навички від експертів-практиків, які діляться своїм досвідом.

новини\анонси