Підписано Меморандум про взаєморозуміння

Повернутися
12.02 2024

Документ підписано між Вищою школою публічного управління та Гаазькою академією місцевого управління, Нідерланди.

Гаазька академія прагне зміцнювати належне місцеве врядування в усьому світі, пропонуючи високоякісні та практико-орієнтовані навчальні програми, зокрема, у сферах доброчесності державник службовців та боротьби з корупцією.

То ж Меморандум передбачає розробку та проведення професійних та практико-орієнтованих навчальних програм для державних службовців, а також організацію міжнародних заходів з обміну знаннями на різні актуальні теми.

Зазначимо, що заклади мають тривалу й успішну співпрацю. Минулого року спільно з програмою MATRA «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні», що реалізується за підтримки МЗС Королівства Нідерландів та Гаазькою академією місцевого самоврядування, було підготовлено 20 тренерів з питань сприяння доброчесності на державній службі. Також оновили онлайн курс «Доброчесність державного службовця під час виконання службових повноважень» та посібник «Сприяння розбудові принципів доброчесності та належного врядування. Роздуми та найкращі практики для державних установ”.

Вища школа об’єднує експертну мережу фахівців як своєрідний коворкінг ділових і дружніх партнерських стосунків. Свідчення цьому є налагодження партнерства з міжнародно визнаними освітніми установами такими як Гаазька академія місцевого управління.

новини\анонси