Навчання з питань гендерно зумовленого насильства

Повернутися
25.03 2024

Національний тренінговий центр Вищої школи за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні провів тренінг «Запобігання і протидія гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству».

Підвищення кваліфікації за загальною типовою програмою проходило 21-22 березня на базі Державного університету «Житомирська політехніка».

Участь у тренінгу взяли 26 уповноважених осіб з Житомира та Житомирської області з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Як зазначають організатори, метою тренінгу було підвищення обізнаності посадових осіб місцевого самоврядування про запобігання, виявлення, реагування і протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству. Адже ця проблема є суспільною, і держава має докладати зусиль, щоб реакція на кожен такий випадок була швидкою, всебічною й кваліфікованою від національного рівня до найменшої громади.

Протягом двох днів учасники говорили про форми, динаміку, стереотипи та надання допомоги особам, постраждалим від насильства за ознакою статі та домашнього насильства. Окрім цього здійснили огляд європейського та національного законодавства за цим напрямом. Також розглянули особливості здійснення міжвідомчої взаємодії та забезпечення координації діяльності різних суб’єктів на центральному, регіональному і місцевому рівнях.

Після успішного проходження курсу учасники отримали сертифікати державного зразка.

новини\анонси