Навчання з кризового менеджменту

Повернутися
29.05 2024

У Вищій школі розпочався тренінг «Кризовий менеджмент в умовах інформаційних загроз» для Вищого корпусу державної служби.

У сучасному світі інформаційні загрози стають дедалі небезпечнішими та витонченішими, завдають шкоди репутації організації, призводять до витоку конфіденційної інформації, а також спричиняють значні фінансові втрати. Тому для державних службовців, які займають керівні посади, вкрай важливо володіти знаннями та навичками ефективного протистояння інформаційним загрозам.

Протягом трьох днів 14 держслужбовців категорії «А» підвищуватимуть кваліфікацію щодо запобігання, реагування та відновлення організаційної структури у разі інформаційної загрози.

Знання превентивних заходів, чіткий план реагування та ефективні стратегії відновлення значно підвищують стійкість органів влади до інформаційних загроз та мінімізують негативні наслідки.
Саме ці важливі складові кризового менеджменту під час навчання учасники пропрацьовуватимуть зі старшим аналітиком Центру протидії дезінформації Василем Сличком.

Зазначимо, що програму тренінгу було розроблено Вищою школою спільно з Центром протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО України для удосконалення системи знань публічних службовців про інструменти кризового менеджменту для попередження та запобігання деструктивного інформаційного впливу.

Тренінг побудований на практико-орієнтованих аспектах, що сприяє формуванню практичних навичок протидії деструктивному інформаційному впливу, зокрема, пропаганді та дезінформації.

новини\анонси