Навчання у Школі стратегів за модулем «Комунікації»

Повернутися
17.08 2023

16 серпня у Вищій школі для слухачів проєкту «Школа підготовки стратегів» відбулося навчання за модулем «Комунікації».


У рамках модуля провели засідання читацького клубу «Пошук інсайтів для стратегічних комунікацій у демократичному врядуванні».


Фасилітаторами заходу виступили Роксолана Стадник, директор Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ, та Тетяна Андрійчук, заступник завідуючого відділом Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ.


Учасники поділилися на 4 підгрупи, кожна з яких для презентації обрала книгу. Для опрацювання було запропоновано 4 книги Сунь-Цзи «Мистецтво війни», Льюїс Майкл «П’ятий ризик», Адам Кехейн «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте», Себастьян Юнґер «Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти». Такі фасилітовані обговорення книжок допомагають розвинути аналітичне та критичне мислення, вміння активного навчання, креативність, гнучкість, вміння аргументувати погляди та генерувати ідеї.


За модулем «Комунікації» слухачі також опрацювали стратегічні комунікації, як процес і результат, впровадження стратегії, застосування принципів вербальної та невербальної комунікації під час спілкування з представниками медіа.


Нагадаємо, що Проєкт «Школа підготовки стратегів» – це інноваційна платформа, що об’єднує лідерів державного управління України. То ж професійні компетентності, отримані під час вивчення модуля «Комунікації», допоможуть учасникам концептуально змінити формування нових системних зв’язків, меседжів, наративів та інструментаріїв реалізації інформаційної політики.

новини\анонси