Навчання для антикорупційних уповноважених

Повернутися
28.03 2024

Протягом березня Вища школа спільно з НАЗК провели навчання “Організація роботи з декларування у державному органі”.

Це загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації для антикорупційних уповноважених, за якою понад 80 слухачів вдосконалили свої знання.

Навчальна програма спрямована на підвищення рівня професійних компетентностей таких як знання законодавства щодо запобігання корупції, зокрема дотримання вимог фінансового контролю, а також професійні знання правових та організаційних засад функціонування системи запобігання корупції та забезпечення доброчесності у сфері перевірки подання суб’єктами декларування організації декларацій.

Експерти Офісу доброчесності НАЗК ознайомили слухачів із новаціями електронного декларування та практичними аспектами, які полегшують роботу уповноважених. Зокрема, під час навчання розглянули алгоритм організації роботи уповноважених із забезпечення декларування, особливості організації з декларування під час воєнного стану, визначення переліку суб’єктів декларування, заповнення окремих розділів декларацій, автоматизовану перевірку декларацій тощо.

Нагадаємо, що Вища школа є єдиним закладом освіти, який навчає уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції. У співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції забезпечує належний рівень професійного навчання публічних службовців, що сприяє підвищенню рівня їх компетентності у сфері запобігання корупції, розвитку у них навичок ефективного управління державою з дотриманням високих стандартів відкритості та прозорості у своїй діяльності.

З матеріалами можна ознайомитись за посиланням

новини\анонси