Налагоджуємо співпрацю

Повернутися
29.05 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач та Голова Спілки молодих державних службовців України Єгор Міненко уклали Договір про партнерство та співпрацю.

В умовах воєнного стану та постійних зовнішніх загроз, важливо підтримувати та розвивати активну громадянську позицію молоді, адже вона відіграє ключову роль у мобілізації спільноти для розв’язання соціальних проблем, захисту демократичних цінностей та післявоєнного відновлення.
Підписаний документ регламентує співпрацю сторін щодо реалізації спільних програм, проведення тренінгів, семінарів та інших заходів; здійснення науково-дослідної та інформаційно-просвітницької діяльності, участі у міжнародних проєктах для обміну досвідом та вивчення кращих світових практик.

Впровадження спільних заходів дозволить створити умови, які сприятимуть залученню на публічну службу мотивованої та професійної молоді, що призведе до підвищення ефективності та якості роботи органів влади.

Така співпраця також дасть можливість реалізувати багато молодіжних ініціатив на публічній службі, зробити її по-справжньому сучасною і відкритою.

новини\анонси