Комунікації для демократичного врядування. Відкриття навчання

Повернутися
11.06 2024

Вища школа за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні 10 червня розпочали навчання «Комунікації в органах публічної влади для демократичного врядування».

Сертифікатна програма підвищення кваліфікації розрахована на державних службовців категорії «Б».

Під час відкриття із вітальними словами до слухачів звернулися Юлія Лихач, директорка Вищої школи, Владислав Грєхов, керівник проєкту «Зміцнення спроможності Секретаріату КМУ й органів публічної влади ефективно співпрацювати з громадянським суспільством», програми підтримки ОБСЄ для України, та Тетяна Андрійчук, заступник завідувача відділу Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ.

Зазначимо, що навчання відбуватиметься у декілька етапів. До початку тренінгів офлайн учасники уже пройшли онлайн-курс «Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби» на освітній онлайн-платформі Ed-Era. Протягом наступних чотирьох днів   слухачі працюватимуть з експертами та розглянуть актуальні питання доступу до публічної інформації. Зокрема, міжнародні принципи та світовий досвід доступу до інформації, внутрішні та стратегічні комунікації органів влади, комунікації в кризових та надзвичайних ситуаціях, креативні аспекти у доступі до інформації тощо. За умови проходження всіх етапів навчання слухачі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 2 кредити ЄКТС.

новини\анонси