Англійська з Education First

Повернутися

Проєкт реалізується НАДС у співпраці з освітньою організацією EF Language Learning Solutions. Його мета – посилення мовної спроможності публічних службовців.

Серед переваг вивчення англійської мови на платформі EF – доступ із різних девайсів, інтерактивний інтерфейс, наявність практичних завдань, вибір темпу навчання, відслідковування прогресу. Навчальні модулі, що адаптовані під українські реалії, передбачають вивчення граматики, аудіювання, читання та тренування розмовних навичок.

Перед початком навчання кожному запропонують тест для визначення рівня володіння англійською мовою. За результатами тестування система запропонує оптимальну програму курсу.

Після опанування кожного мовного рівня на платформі EF учасники навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Програма вивчення англійської мови для публічних службовців у рамках проєкту доступна зареєстрованим користувачам Порталу управління знаннями (алгоритм реєстрації на навчання).

Зверніть увагу, публічним службовцям (зареєстрованим користувачам Порталу управління знаннями) посилання на навчальний курс поширюється виключно уповноваженими особами служби управління персоналом через особистий кабінет відповідного користувача Порталу управління знаннями.

Посилання на навчальний курс автоматично відображається у кабінеті уповноваженої особи служби управління персоналом у розділі «Рекомендації провайдерів» після схвалення НАДС облікового запису «Служба управління персоналом» відповідного органу влади/місцевого самоврядування на Порталі управління знаннями, що здійснюється на підставі офіційного листа до НАДС.

Умови для схвалення облікового запису «Служба управління персоналом»:

  • створення облікового запису з використанням адреси електронної пошти у доменній зоні gov.ua;
  • офіційне звернення до НАДС органу влади/місцевого самоврядування щодо схвалення уповноваженої особи служби управління персоналом на Порталі управління знаннями (із зазначенням ПІБ, посади та адреса електронної пошти (у доменній зоні gov.ua).

Схожі освітні проєкти