Зміни у проведенні іспитів на рівень володіння державною мовою

Повернутися
01.02 2024

З 1 лютого 2024 року Вища школа розпочала проведення іспитів на рівень володіння державною мовою відповідно до змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 р. № 1126 «Про внесення змін до Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою».
Звертаємо увагу, що змінився формат проведення іспиту на визначення рівня володіння державною мовою (для виконання службових обов’язків).

Іспит триває 60 хвилин і складається з трьох частин:
‒ 30 тестових завдань – на їх виконання відводиться 30 хвилин;
‒ 1 завдання відкритого типу письмової частини (написання тексту) – 20 хвилин;
‒ 1 завдання відкритого типу усної частини (монолог) – 10 хвилин.

На базі Вищої школи іспит буде проводитися щотижня у вівторок, середу та четвер для трьох груп по 10 осіб з 10.00-11.00 год., з 12.00 -13.00 год. та з 14:00 -15:00 год.

Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/

Довідково:

Національна комісія зі стандартів державної мови ухвалила рішення від 11 серпня 2023 року № 293 «Про призначення спеціально уповноваженої установи (організації), яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою», відповідно до якого Вищу школу публічного управління призначено спеціально уповноваженою установою (організацією), яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою. Посадовці з усієї України матимуть змогу скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою. Заклад має всі необхідні складові відповідно до норм Нацкомісії.

новини\анонси