Здійснення повноважень в умовах війни: навчання для держслужбовців

Повернутися
26.03 2024

25 березня 2024 року Вища школа розпочала навчання за програмою «Актуальні питання здійснення державними службовцями повноважень в умовах воєнного стану».

Зміна пріоритетів та завдань, необхідність адаптації до нових викликів, підвищення ефективності роботи, підготовка до повоєнного відновлення – усе це вимагає від публічних службовців максимально ефективно організувати свою роботу, оптимізувати процедури та приймати більш зважені рішення. Саме тому підвищення кваліфікації публічних службовців, опанування новими знаннями та навичками є актуальним в умовах війни.

Упродовж тижня держслужбовці Міністерства оборони України підвищуватимуть рівень професійних компетентностей, зумовлених особливостями виконання посадових обов’язків в умовах воєнного стану.

Метою навчання є актуалізація знань у сфері захисту інформації, кіберзахисту, застосування норм антикорупційного законодавства в особливий період, удосконалення навичок ділового спілкування та публічного виступу, розвиток умінь ефективного спілкування та взаємодії з людьми в кризових умовах.

Зі слухачами працюватимуть тренери-експерти з органів державної влади.
Підвищення кваліфікації в умовах війни стає не просто формальною вимогою, а й нагальною потребою. Адже від компетентності та знань публічних службовців залежить не лише ефективність роботи державного апарату, але й майбутнє України.

новини\анонси