Завершилося навчання  у рамках проєкту  Natolin4Capacity Building

Повернутися
06.10 2023

У Вищій школі  148  держслужбовців підвищили кваліфікацію у рамках проєкту «Розвиток спроможності для інтеграції та реформ: підвищення адміністративної спроможності державної служби України до європейської інтеграції за допомогою комплексної освітньої програми».

Навчання відбувалося за 5 загальними короткостроковими програмами, що реалізовувалися Коледжем Европи у Натоліні у рамках проєкту Natolin4Capacity Building, який фінансується ЄС.

Програми «Громадяни в ЄС», «Трансформаційна сила ЄС», «Розширення ринку ЄС», «Розробка політик у ЄС» та «Фінансові інструменти ЄС». Програми спрямовувалися на підвищення рівня знань щодо європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС, у тому числі знань стандартів Європейського Союзу у відповідних сферах та заходів адаптації законодавства.

Учасники мали можливість пройти окремі онлайн курси на освітній платформі Natolin4Capacity Building та вебінари, які провели провідні спеціалісти з питань європейського права, внутрішнього ринку ЄС, реформ фінансового управління, політики ЄС тощо.

Загалом навчання тривало 5 тижнів. Слухачі розглянули загальні цінності ЄС, розширення можливостей громадянського суспільства, розуміння цілей та механізмів інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС, поняття політичного діалогу,  варіанти розвитку двосторонніх відносин Україна – ЄС,  політичну сферу та фінансові аспекти  діяльності ЄС.

новини\анонси