Завершилося навчання для фахівців з інформаційної безпеки державного сектору

Повернутися
27.07 2023

У Вищій школі публічного управління за загальною короткостроковою програмою «Кіберзахист критичної інформаційної інфраструктури для фахівців з інформаційної безпеки державного сектору» навчання пройшли 70 державних службовців категорій «Б» і «В», та посадових осіб місцевого самоврядування.


Директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач на підсумковому занятті привітала учасників із успішним завершенням навчання та висловила сподівання, що отриманні знання і навички будуть застосовані у вирішенні завдань розбудови дієвої системи кіберзахисту та безпеки.
Реалізація навчальної програми відбулася у співпраці з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та проєктом EU4PAR.


Під час навчання, яке проходило у форматі тематичних дискусій, розв’язання ситуаційних завдань, ділової гри, слухачі отримали знання про складові кібербезпеки та особливості її культури в органах влади, опанували навички реагування та забезпечення ефективної протидії кіберзагрозам, підвищили рівень професійних компетентностей з питань інформаційної безпеки тощо. Після успішного проходження підсумкового тестування учасники отримають відповідні сертифікати.

новини\анонси