Завершення навчання за програмою «Медіаосвіта і медіаграмотність»

Повернутися
02.10 2023

У Вищій школі  52  держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Медіаосвіта та медіаграмотність: досягнення ЄС та України».

Для публічних службовців в умовах потоків дезінформації та негативних наративів важливим є критичне мислення для прийняття рішень, розуміння особливостей медійного контенту, уміння знаходити, оцінювати, використовувати та передавати інформацію.

Названа програма підвищення кваліфікації спрямована на підвищення рівня знань про засади й принципи державної політики у сфері інформаційної безпеки; про методи збору інформації та принципи прогнозу подій і процесів; комунікацію та взаємодію; роботу з інформацією.

Слухачі мали нагоду підвищити професійні компетенції у галузі медіаосвіти та медіаграмотності, розширити знання про сучасні медіатехнології, розвиток критичного мислення тощо.

Зазначимо, що партнером програми є Фонд Ганнса Зайделя в Україні, який здійснює експертну підтримку і сприяння у реалізації реформи державного управління і державної служби, місцевого самоврядування, професійного навчання публічних службовців.

новини\анонси