Засідання робочої групи

Повернутися
11.12 2023

8 грудня 2023 року відбулося засідання робочої групи з розробки рекомендацій щодо переліку вимог до компетентностей та професійних знань, а також короткострокових програм підвищення кваліфікації сім’ї посад «Комунікація та інформаційне забезпечення».

За словами заступника директора Вищої школи Сергія Селіванова, за результатами першого засідання та після опрацювання надісланих пропозицій, зауважень та рекомендації був сформований та розісланий для подальшого опрацювання оновлений проєкт вимог до компетентностей та професійних знань, розробки короткострокових програм підвищення кваліфікації. То ж члени робочої групи обговорили оновлений проєкт, а також основний функціонал зазначеної сім’ї посад. Це забезпечення планування, організації та оцінки ефективності зовнішніх комунікацій державного органу зі ЗМІ, громадськими організаціями та спілками, іншими зацікавленими сторонами, фізичними та юридичними особами, доступу до публічної інформації.

Крім цього формування комунікаційної стратегії державного органу, підготовка інформаційних матеріалів (копірайтингу), а також оформлення, графічного дизайну документів та інформаційних повідомлень у паперовому та електронному вигляді, наприклад, дизайн та наповнення вебсайтів.

Нагадаємо, що до складу робочої групи входять представники НАДС, Вищої школи публічного управління, Секретаріату КМУ, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, КМДА та Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

новини\анонси