Засідання Ради управління людськими ресурсами

Повернутися
14.12 2023

Завершальне у 2023 році засідання Ради управління людськими ресурсами при НАДС зібрало усіх дотичних до питань управління персоналом на публічній службі, залучення молоді на державну службу, а також ролі HR підрозділів в підтримці та розвитку персоналу.

Під час тематичної панелі «Управління персоналом на публічній службі в умовах останніх законодавчих змін» йшлося про впровадження Закону України № 3077 «Про службу в органах місцевого самоврядування», про відновлення спецперевірок, отримання сертифікатів на рівень володіння державною мовою та про практику проведення класифікації посад держслужби.
При обговоренні теми залучення молоді на держслужбу розглянули співпрацю служб управління персоналом та центрів зайнятості та впровадження програм стажування для молоді на практиці.
Тематична панель «Підтримка та розвиток персоналу: роль HR» включала обговорення безбар’єрності на публічній службі, можливості професійного навчання та індивідуальні програми професійного розвитку.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач у рамках цього блоку питань презентувала пріоритетні напрями професійного навчання публічних службовців на 2024 рік. Зазначимо, що пріоритети визначено Стратегією розвитку Вищої школи публічного управління на 2023-2028 роки, а заходи з реалізації представлено у Дорожній карті. Додамо, що напрями професійного навчання розроблені з урахуванням актуальних потреб державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування, а також вимог до професійної компетентності публічних службовців.

На завершення заходу традиційно підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу “Кращі практики управління персоналом” та відзначили переможців.

новини\анонси