Засідання Навчально-методичної ради Вищої школи

Повернутися
05.12 2023

5 грудня 2023 року відбулося одинадцяте засідання Навчально-методичної ради Вищої школи.

На розгляд було винесено питання виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у Вищій школі публічного управління у 2023 році.

Про стан виконання доповіли заступник завідувача Центру професійного розвитку у сфері регіонального розвитку та місцевого самоврядування та відновлення України Інна Сатир, завідувачка Центру підвищення професійних компетентностей з державної мови Вікторія Верзун, заступник завідувача Центру розвитку управлінських компетентностей Альона Солонецька.

Окрім цього члени навчально-методичної ради розглянули посібник «Le français professionnel dans l’administration publique: підручник для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування», розроблений викладачкою Центру вивчення офіційних мов європейського союзу Любов’ю Хомічак. За словами завідувачки Центру вивчення офіційних мов європейського союзу Ірини Тимощук підручник має позитивні відгуки, пройшов апробацію під час викладання програм для публічних службовців, компактний та зручний, легкий у засвоєнні. Науково-методична рада рекомендувала посібник до друку й використання в роботі.

За підсумками засідання ухвалено рішення, що сприятимуть вдосконаленню навчального процесу і поліпшенню якості підвищення кваліфікації публічних службовців.

новини\анонси