Засідання Навчально-методичної ради

Повернутися
29.02 2024

29 лютого 2024 року під головуванням заступника директор Вищої школи Сергія Селіванова відбулося друге в цьому році засідання Навчально-методичної ради Вищої школи.
На розгляд виносилися вісім питань, що стосуються навчальної діяльності закладу.

Навчально-методична рада заслухала, обговорила та схвалила програми підвищення кваліфікації «Запобігання професійному вигоранню публічних службовців», «Міжнародне гуманітарне право у професійній діяльності публічних службовців», «Школа проєктного менеджменту та грантрайтингу», «Оцінка потреб під час розроблення державних політик та планування відновлення України», «Ефективне лідерство та управлінні персоналом», «Держава без бар’єрів», «Гендерно орієнтоване врядування», «Виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим», «Документи як форма писемного публічного мовлення». А також тренінг для тренерів «Стратегічні рамки й керівні принципи запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі».

Окрім цього було схвалено практичний посібник «Розвиток тренерських навичок викладачів, які проводять професійне навчання». У посібнику розглянуто особливості й специфіку, надано теоретичні та практичні матеріали щодо підготовки й проведення навчальних тренінгів, що дозволяє вирішувати навчальні завдання із формування й розвитку загальних та професійних компетентностей майбутніх фахівців. Він буде корисним для викладачів, тренерів та консультантів, фахівців, які бажають розвинути свої тренерські навички.

На завершення засідання члени Навчально-методичної ради прийняли відповідні рішення, що сприятимуть підвищенню якості навчального процесу.

новини\анонси