Засідання міжгалузевої робочої групи

Повернутися
04.04 2024

4 квітня відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення навчально-методичного забезпечення професійного навчання з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі.
Міжгалузева робоча група була створена у березні цього року для міжвідомчої взаємодії й координації, уніфікації підходів у розробці та реалізації програм з протидії гендерно зумовленому насильству, формуванні цільової аудиторії тощо.

До складу робочої групи увійшли 19 фахівців і фахівчинь — представники Вищої школи, Міносвіти, Національної соціальної сервісної служби, Національної школи суддів, Національної поліції, Державної установи «Центр пробації», Тренінгового центру прокурорів, Міністерства соціальної політики, МВС, Мінохорони здоров’я, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
Директорка  Вищої школи Юлія Лихач висловила впевненість, що діяльність робочої групи сприятиме посиленню інституційної складової, створенню ефективної системи реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, підвищення рівня обізнаності про проблему гендерно зумовленого насильства. Також очільниця Вищої школи представила Національний тренінговий центр з питань попередження та протидії гендерно зумовленому насильству.

Зауважимо, що Центр був створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) для цілісного гнучкого освітнього простору, що сприяє  професійному розвитку та підвищенню кваліфікації публічних службовців, представників громадських організацій, державних муніципальних установ та організацій, навчальних закладів, інших фахівців з питань попередження та протидії гендерно зумовленому/домашньому насильству.

Керівниця Національного тренінгового центру з питань протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству Наталія Щербак презентувала основні досягнення, результати освітньої діяльності за I квартал, а також заплановану діяльність Центром на II-IV квартали 2024 року.
На завершення засідання учасники обговорили співпрацю з потенційними партнерами щодо спільних заходів.

новини\анонси