Загальна адміністративна процедура. Підвищуємо кваліфікацію

Повернутися
05.02 2024

1-2 лютого 2024 року відбулося навчання за загальною короткостроковою програмою «Загальна адміністративна процедура» для держслужбовців категорії «Б» та «В», а також представників ОМС Уманської міської ради.
Метою навчання стало підвищення рівня професійних компетентностей та знань з питань здійснення адміністративної процедури, правового регулювання прийняття і виконання адміністративних актів, вироблення основних умінь і навичок застосування адміністративного процедурного законодавства, а також практичних навичок діяльності.
Підвищити кваліфікацію мали можливість 85 учасників, які працюють у сферах надання адміністративних послуг та інспекційної діяльності, в інших сферах публічного адміністрування.
Зазначимо, що партнером програми є проєкт ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), який фінансується Європейським Союзом.
Тренерами заходу виступили експертки проєктуEU4PAR, доцентки кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Ірина Бойко та Ольга Соловйова.

Протягом двох днів учасники розглянули основи загальної адміністративної процедури, поняття «адміністративний орган та учасники адміністративного провадження», «адміністративне провадження та адміністративний акт». Детально зупинилися на розв’язання колізій та впровадження Закону України
«Про адміністративну процедуру».

Знання та навички, отримані під час навчання, сприятимуть кращому наданню адміністративних послуг, ефективнішому здійсненню інспекційної діяльності на місцях.

До слова, з 5 лютого у Вищій школі розпочинається реєстрація на черговий курс навчання за програмою «ЗАГАЛЬНА АДМІНІСТРАТИВНА ПРОЦЕДУРА».
Поспішайте зареєструватися. Дата початку навчання 12 лютого.

новини\анонси