Вищу школу додано до переліку координаторів експериментального проєкту «Резерв відновлення»

Повернутися
06.10 2023

У рамках реалізації експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (Резерв відновлення) з липня розпочала роботу інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих цього резерву.

Одним із координаторів експериментального проєкту та технічним адміністратором системи є Національне агентство України з питань державної служби. Віднедавна до цього переліку додано і Вищу школу публічного управління.

Зазначимо, що резерв, формується в електронній формі з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби (відповідно до Порядку реалізації експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524).

Додамо, що вкінці вересня Уряд спростив процес подання заяв до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях, зокрема, вдосконалено процес подачі заяв.
Відтепер кандидатам не потрібно заповнювати мотиваційний опитувальник і проходити тест на загальну ерудицію. Також з анкети вилучено інформацію, яка надалі не використовується учасниками експериментального проєкту.

Крім того, уточнено перелік відомостей, який передається державному органу, що звернувся до НАДС із запитом про заповнення посад в такому державному органі. Так, до вже наявних відомостей додається адреса електронної пошти, інформація щодо досвіду роботи особи та рівня освіти.

Також запроваджено обов’язок державного органу-учасника експериментального проєкту, на посаду в якому призначено особу з резерву, в п’ятиденний строк повідомити про таке призначення НАДС.

Станом на 2 жовтня 2023 року в системі зареєстровано 2029 анкет, з них: 1807 – зараховано, 197 – відхилено, 1152 анкети подали чоловіки, 877 анкет – жінки.
Більше інформації :

новини\анонси