Вища школа співпрацюватиме із Національною соціальною сервісною службою

Повернутися
06.04 2023

06 квітня 2023 року Вища школа публічного управління та Національна соціальна сервісна служба підписали договір про партнерство та співпрацю.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач та Голова Національної соціальної сервісної служби України Василь Луцик обговорили питання спільної експертної розробки навчально-методичного та наукового забезпечення підвищення кваліфікації публічних службовців, зокрема з питань протидії торгівлі людьми, захисту прав дітей в умовах воєнного стану та у повоєнний період, особливостей діяльності волонтерських організацій тощо.

У рамках домовленостей передбачається налагодження співробітництва між сторонами з питань реалізації науково-практичних проєктів і програм, проведення комунікаційних та науково-навчальних заходів.

«Співпраця із фахівцями Нацсоцслужби дозволить зробити підвищення кваліфікації публічних службовців ще більш практико-орієнтованим, спрямованим на формування практичних умінь і навичок та забезпечення зв’язку між теоретичними знаннями і реальною професійною діяльністю», – заначила Юлія Лихач. Партнерство між сторонами стане більш концептуальним і щодо обміну досвідом та видання матеріалів аналітичного й інформаційного характеру з метою поширення нових ідей та кращих практик з питань державного управління та державної служби, професійного розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, голів місцевих державних адміністрацій, депутатів місцевих рад.

новини\анонси