Вища школа публічного управління взяла участь у щорiчнiй мiжнароднiй науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання»

Повернутися
27.04 2023

27 квітня 2023 року директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач взяла участь  у щорічній міжнародній науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання», присвяченої 30 річниці заснування юридичного факультету Ужгородського національного університету.

У своєму виступі Юлія Лихач ознайомила учасників конференції про діяльність Вищої школи з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за основними аспектами реалізації сфер публічного управління, окреслила перспективи розвитку Вищої школи. Висловила сподівання, що проведення подібних заходів мають всі шанси (завдяки широкому і кваліфікованому складу учасників) стати платформою для обміну знаннями та досвідом, згенерувати наукову дискусію щодо пошуку оптимальних рішень актуальних проблем розвитку післядипломної освіти в Україні і шляхів розвитку перспективних інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення науково-освітньої діяльності. Наголосила, що кожен захід, який ми проводимо в умовах повномасштабної війни, є надзвичайно важливим, адже свідчить про те, що життя продовжується навіть у складних умовах, демонструє силу і велич українського духу. І після перемоги, в яку ми всі віримо, Україна продовжить свій поступальний рух у напрямку європейської цивілізації.

Наприкінці виступу Юлія Лихач подякувала керівництву Ужгородського національного університету за сформовані дружні зв’язки між нашими закладами освіти, неоцінений вклад професорсько-викладацького складу університету в розробці і впровадженні низки спільних програм підвищення кваліфікації з питань європейської інтеграції та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

новини\анонси