Вища школа публічного управління та Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно розробляють навчальну програму

Повернутися
15.06 2023

15 червня 2023 року відбулося засідання робочої групи щодо розробки програми підвищення кваліфікації з питань дотримання прав людини та протидії дискримінації для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування (наказ Вищої школи публічного управління  № 75-ОД/23 від 14 червня 2023 року) за участі директора Вищої школи Юлії Лихач та керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Романа Романюка.

Під час засідання було обговорено питання змістової частини програми, зокрема у питаннях включення тем вивчення системи міжнародного гуманітарного права, яке в умовах збройного конфлікту є спеціальним механізмом захисту прав людини у період дії воєнного стану.

Спільними зусиллями було розширено та удосконалено перелік нормативно-правових актів до програми, уточнено цільову групу.

Разом тим, за словами директора Вищої школи Юлії Лихач, співпраця із Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини продовжуватиметься і за іншими напрямами. Зокрема у контексті підготовки пулу тренерів-експертів у питаннях дотримання прав людини і протидії дискримінації у рамках функціонування Літньої школи тренерської майстерності та за іншими програмами, спільно із міжнародними проєктами і програмами. А також щодо розробки та реалізації різноманітних освітніх ініціатив у сфері прав людини, таких як онлайн-курси, підготовка навчальних і методичних посібників, реалізація тренінгів та навчальних семінарів тощо.

новини\анонси