Вища школа долучилася до обговорення проблем публічного управління

Повернутися
30.11 2023

Вища школа публічного управління виступила співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна парадигма публічного управління», що відбулася 30 листопада на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач привітала учасників та зазначила, що проведення таких заходів, синергія наукової думки та практики є важливими у контексті європейського вектора розвитку та відбудови України.

«Щоб публічне управління було ефективним, воно має відповідати актуальним потребам суспільства. Для цього необхідно постійно оновлювати теоретичні підходи, впроваджувати нові практики та технології, – сказала Юлія Лихач. – Комунікація між науковцями, практиками, управлінцями, зацікавленими сторонами, обмін досвідом та думками дозволяє краще зрозуміти актуальні проблеми та потреби суспільства, а також розробити ефективні рішення для їх вирішення та дає можливість вибудувати нову сутність публічного управління».

Під час конференції будуть розглянуті питання підвищення якості наукових досліджень та вектори поєднання зусиль вищих закладів освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадськості щодо пошуку спільних ефективних підходів до вирішення актуальних проблем публічного управління. Напрацювання та ідеї заходу будуть викладені у практичних рекомендаціях.

новини\анонси