Вища школа вивчила потреби держслужбовців у психосоціальній підтримці

Повернутися
21.03 2024

Дослідження, яке тривало з 13 по 27 грудня 2023 року, проводилося Вищою школою за підтримки Регіонального фонду «Реформа державного управління у країнах Східного партнерства», GIZ. Метою стало вивчення потреб публічних службовців у психосоціальній підтримці, адаптації та розвитку психологічної компетентності.

В анонімному опитуванні взяли участь 9 843 особи, які відповідали на запитання анкети за допомогою формалізованого інструментарію у Google Forms. Використання такого методу дослідження разом з офіційним супровідним листом забезпечило ефективне поширення анкети для опитування.

Респонденти надавали відповіді за сформованим віялом запитань і також мали можливість висловити власну думку, якщо вона відрізнялася від запропонованих варіантів.
Опитування включало два блоки запитань:

  • питання щодо оцінки потреб у навчанні тренерів з питань психосоціальної підтримки та адаптації колег ветеранів/ветеранок;
  • питання щодо психологічного стану співробітників органу.

Результати дослідження стануть основою для підготовки та реалізації програм підвищення кваліфікації з питань психосоціальної підтримки на робочому місці.

Звіт за результатами опитування щодо вивчення потреб державних службовців у психосоціальній підтримці, адаптації та розвитку психологічної компетентності

новини\анонси