Вища школа та ООН Жінки в Україні планують нові проєкти

Повернутися
19.02 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач взяла участь у робочій зустрічі НАДС із керівництвом ООН Жінки в Україні.
Основні питання, що обговорювалися під час зустрічі — посилення інституційної спроможності публічної влади щодо впровадження принципів прав людини, недискримінації та протидії нерівності, співпраця у рамках технічної допомоги для ґендерно орієнтованого процесу інтеграції до ЄС та відновлення України.

У планах співпраці продовження освітніх проєктів щодо ґендерної рівності, рівних прав жінок і чоловіків у контексті євроінтеграційних процесів і входження України до ЄС. А також розробка тематичних навчальних програм, що стосуватимуться менторства, жіночого лідерства в публічному управлінні, ґендерно орієнтоване бюджетування, впровадження стандартів ЄС у сфері ґендерної рівності.

Додамо, що впродовж 2023 року Вища школа та ООН жінки в Україні реалізували багато спільних проєктів у напрямку професійного розвитку публічних службовців. Розроблено онлайн-курс «Виявлення та реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим», за яким 2 455 осіб уже отримали відповідні освітні сертифікати. У рамках Літньої школи тренерської майстерності за спеціальною короткостроковою програмою «Тренінгові технології навчання реагуванню на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим» підготовлено 25 тренерів та тренерок.

новини\анонси