Вища школа та Офіс Ради Європи: налагодження співпраці

Повернутися
28.08 2023

Результати спільних проєктів і подальші напрями співпраці обговорили під час зустрічі представники НАДС, Вищої школи та Офісу Ради Європи в Україні.

Як було зазначено, спільна робота буде здійснюватися у напрямках експертної підтримки та оцінки в підготовці підзаконних нормативно-правових актів, типових порядків для служби в ОМС, методичних рекомендацій і професійних стандартів.

У рамках реалізації Плану завдань, визначених КМУ щодо реалізації норм нового Закону України “Про службу в ОМС” НАДС залучатиме фахівців програми Ради Європи до розробки нормативно-правових актів. Наразі вже створено робочу групу з напрацювання Типового положення про службу управління персоналом в ОМС.

Окремо ішлося про налагодження співпраці з Вищою школою публічного управління, як освітнього хабу для публічних службовців. Важливою є участь експертів Офісу Ради Європи у роботі експертно-консультативної ради з питань погодження програм підвищення кваліфікації.

Довідково:
За експертної та фінансової підтримки Офісу Ради Європи четвертий рік поспіль проводиться конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання». Окрім цього Офіс Ради Європи в Україні є одним із міжнародних партнерів-співорганізаторів проведення щорічного Рішельє-форуму публічної служби “Інституційна стійкість публічної служби в умовах війни”, який відбудеться 20 – 22 вересня 2023 року.

новини\анонси