Вища школа продовжує співпрацю з НАЗК

Повернутися
07.11 2023

Вища школа публічного управління є єдиним закладом освіти, який навчає уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Нагадаємо, що у жовтні відбувся дводенний тренінг за програмою підвищення кваліфікації «Роль керівника у побудові доброчесного середовища організації», визначений Антикорупційною програмою та розроблений Вищою школою спільно з НАЗК.

Крім цього, Центром професійного навчання інноваційним інструментам та технологіям у публічному управлінні Вищої школи було здійснено підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції за такими загальними короткостроковими програмами:

  • «Організація роботи з декларування у державному органі» (підвищено кваліфікацію – 89 уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції);
  • «Управління корупційними ризиками» (підвищено кваліфікацію – 97 уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції).

Також було розроблено загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції «Ключові функції професійного стандарту «Уповноважений з антикорупційної діяльності»», реалізація якої планується у 2024 році.

Тренерами які реалізовували навчання, виступили:

  • Тимченко Ірина Володимирівна – керівник відділу професійного розвитку уповноважених підрозділів, управління просвітницької роботи та навчальних програм;
  • Кайтанський Олександр Сергійович – заступник керівника відділу формування політики доброчесності у публічній сфері Управління формування політики доброчесності у публічній та приватній сфері Національного агентства з питань запобігання корупції.
  • Германенко Вікторія Анатоліївна – головний спеціаліст Управління формування політики доброчесності у публічній та приватній сфері.
  • Бартко Володимир Володимирович – провідний спеціаліст відділу формування політики доброчесності у публічній сфері Управління формування політики доброчесності у публічній та приватній сфері Національного агентства з питань запобігання корупції.

Додамо, що у листопаді цього року планується реалізація загальної професійної програми підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» для 75 уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції (державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування).

новини\анонси