Вища школа публічного управління є єдиним закладом освіти, який навчає уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
Нагадаємо, що у жовтні відбувся дводенний тренінг за програмою підвищення кваліфікації «Роль керівника у побудові доброчесного середовища організації», визначений Антикорупційною програмою та розроблений Вищою школою спільно з НАЗК.
Крім цього, Центром професійного навчання інноваційним інструментам та технологіям у публічному управлінні Вищої школи було здійснено підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції за такими загальними короткостроковими програмами:
Також було розроблено загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції «Ключові функції професійного стандарту «Уповноважений з антикорупційної діяльності»», реалізація якої планується у 2024 році.
Тренерами які реалізовували навчання, виступили:
Додамо, що у листопаді цього року планується реалізація загальної професійної програми підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» для 75 уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції (державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування).