Вища школа представила нове інформаційно-аналітичне видання

Повернутися
24.01 2024

«Міжнародні практики оцінювання професійної компетентності при вступі на публічну службу – досвід для України» — таку назву має видання, що є актуальним і корисним для всіх, хто цікавиться питаннями кадрової політики та управління персоналом у сфері публічної служби.
Над дослідженням працював авторський колектив Вищої школи — Юлія Лихач, Валентина Гриненко, Уріє Мустафаєва, Анна Пільщикова, Сергій Селіванов, Лора Хворостина, Ігор Хребтій, Ірина Шкляренко.

У виданні проаналізовано міжнародні практики оцінювання професійної компетентності при вступі на публічну службу та діяльність центрів оцінювання іноземних країн, а саме в Республіці Австрія, Республіці Азербайджан, Великій Британії, Грузії, Королівстві Данії, Естонії, Італійській Республіці, Республіці Казахстан, Киргизькій Республіці, КНР, Латвії, Литві, Королівстві Нідерланди, Федеративній Республіці Німеччина, Республіці Польща, США, Республіці Таджикистан, Фінляндії, Французькій Республіці, Республіці Чехії, Швейцарії та Швеції.

Детально по кожній країні розписані особливості вступу на публічну службу, зокрема, нормативно-правове забезпечення, органи, які регулюють кадрову політику у сфері державної (публічної) служби, методи, технології та інструменти, що застосовуються до кандидатів тощо.

Інформаційно-аналітичне видання розміщене у вільному доступі в онлайн бібліотеці Вищої школи та доступне за цим посиланням.

новини\анонси