Вища школа долучилася до написання Радіодиктанту національної єдності

Повернутися
27.10 2023

27 жовтня у День української писемності та мови колектив Вищої школи публічного управління традиційно долучився до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності.

Вже вдруге НАДС є офіційним партнером «Суспільного» з написання радіодиктанту та майданчиком, де до багатомільйонної аудиторії учасників долучилися державні службовці категорії «А», співробітники апарату НАДС та територіальних органів.

Цьогоріч радіодиктант мав назву “Дороги України”. Текст написала письменниця, перекладачка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Диктором виступив актор, театральний режисер Олексій Гнатковський, який нещодавно зіграв у блокбастері “Довбуш”.

Текст диктанту для самоперевірки буде опублікований 30 жовтня на сайті Українського радіо.
До Дня української писемності та мови у Вищій школі також відбувся круглий стіл “Українська мова в публіцистичному управлінні: інструменти для втілення”. Під час засідання викладачі Центру підвищення професійних компетентностей з державної мови Вищої школи презентували навчальні програми та нові посібники.

Зазначимо, що одним із напрямів підвищення кваліфікації, що здійснюють у Вищій школі, є підвищення рівня володіння державною мовою публічних службовців.

Для цього у закладі розроблено й реалізується 18 загальних короткострокових програм. Вільне володіння державною мовою й однією з мов ЄС наближає Україну до європейських стандартів публічної служби.

новини\анонси