Відкриття навчання у Школі підготовки стратега

Повернутися
05.03 2024

У Вищій школі розпочався новий курс освітнього проєкту «Школа підготовки стратега», започаткованого у 2023 році спільно з НАДС та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

5 березня відбулося відкриття навчання для державних службовців вищого корпусу, вперше призначених на посади. З вітальними словами до слухачів Школи підготовки стратегів звернулись Директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач та заступник Директора Проєкту SURGe Євген Машина. Цього року навчання для 20 держслужбовців категорії “А” вибудуване у формі ділової гри «Україна – країна можливостей». Такий формат дозволить детально проаналізувати актуальні для розвитку державної служби теми. Зокрема, принципів циклу розроблення політик відповідно до управління, орієнтованого на результат, людино центричного підходу до аналізу поточного стану сфери політики, аналізу ситуації та визначення проблеми громадян, генерування варіантів політики.

Серед навчальних кейсів, які викладатимуть досвідчені викладачі й тренери, – стратегії розвитку певних сфер державного управління, окремих органів державної влади та особистого розвитку керівника. Також будуть розглянуті три вибіркові онлайн модулі про роль керівника у побудові доброчесного середовища організації, комунікації у форматі читацького клубу та гендерно орієнтоване врядування.

Нагадаємо, що освітній проєкт «Школа підготовки стратега» було створено з метою впровадження дієвих інструментів для забезпечення розвитку професійних компетентностей вищого корпусу державної служби як нової генерації високоосвічених українських лідерів і професіоналів для стратегічного перетворення та відбудови держави. У 2023 році учасниками пілотного проєкту стали 42 державних службовці категорії «А».

новини\анонси