У Вищій школі готують тренерів з питань протидії домашньому насильству

Повернутися
06.10 2023

Актуальність проблеми домашнього насильства потребує запровадження нових підходів до її розв’язання та  фахівців, обізнаних з міжнародними стандартами та кращими практиками.
Саме з цією метою Національний тренінговий центр з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству Вищої школи за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні організували та провели триденний тренінг для тренерів (ТоТ) з питань протидії домашньому насильству.

За словами директорки Вищої школи публічного управління Юлії Лихач, тренінг для тренерів – унікальна програма, в якій зібрано досвід тренерів та найкращі інструменти для створення, проведення тренінгу та роботи з групою. Таке навчання спрямоване на розвиток тренерських навичок та компетенцій, наповнене вправами та практикою.

Протягом 2-4 жовтня 2023 року 20 держслужбовців, працівників навчальних і наукових закладів, установ та організацій пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Використання тренінгових технологій під час організації навчання з питань протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству та надання допомоги постраждалим».

Тренер Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, практичний психолог, фахівець у сфері соціальної роботи Богдан Руденко доклав усіх зусиль, щоб навчання було продуктивним, цікавим та корисним.

Під час навчання учасники удосконалили тренерські навички щодо норм міжнародного та національного законодавства, основних інструментів, форм і видів надання допомоги постраждалим особам. Кожна окрема тема обговорення включала практичну роботу, презентації напрацювань, мозкові штурми, обговорення та повідомлення тренерів. За підсумками тренінгу учасники отримали сертифікати та будуть залученими до процесу впровадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач привітала учасників з успішним завершенням навчання та висловила сподівання, що отриманні знання і навички будуть застосовані у реалізації програм підвищення кваліфікації з питань попередження та протидії домашньому насильству.

Нагадаємо, що у Вищій школі публічного управління у рамках проведення Літньої школи тренерської майстерності було проведено тематичне навчання за окремими програмами ТоТ, у тому числі й з питань використання тренінгових технологій навчання протидії домашньому насильству і гендерно зумовленому насильству та надання допомоги постраждалим.

новини\анонси