У Школі підготовки стратегів відбулося навчання за модулем «Гендерно орієнтоване врядування»

Повернутися
03.08 2023

3 серпня у Вищій школі публічного управління відбулося навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорії «А».


Тренером модуля, в якому взяли участь майже 40 слухачів, виступила Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, доктор юридичних наук Катерина Левченко. Тема заняття – «Стратегічні підходи до забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Україні».


Учасники мали можливість обговорити питання державної ґендерної політики, актуальні завдання в умовах війни та проаналізувати принципи ґендерної рівності у напрямах Плану відновлення та розвитку України, залученість міжнародної спільноти до процесів відновлення.


Особливу увагу приділили Державній стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року, як практичному механізму наближення України до членства в ЄС. Окрім цього розглянули гендерну рівність та інклюзію: принципи відновлення та розвитку України.


Нагадаємо, що головна мета освітнього інноваційного проєкту «Школа підготовки стратегів», що реалізується Вищою школою публічного управління, є впровадження дієвих інструментів для забезпечення розвитку професійних компетентностей вищого корпусу державної служби як нової генерації високоосвічених українських лідерів і професіоналів для стратегічного перетворення та відбудови держави.

новини\анонси