Триває навчання у «Школі підготовки стратегів», організаторами якого є НАДС, Вища школа публічного управління та проєкт SURGe “Супровід урядових реформ в Україні” (Канада).

Повернутися
26.07 2023


26 липня у рамках 5 модуля відбулася презентація платформи Project UA. Навчання за цим модулем відкрила Голова НАДС Наталія Алюшина та у своїй промові наголосила на актуальності та необхідності впровадження в роботі центральних органів інструментів платформи Project UA.
Керівник проєктів і програм SURGe Євген Машина розповів про призначення та переваги застосування системи, а також продемонстрував її роботу на прикладі плану діяльності НАДС на 2023/2024 роки та плану реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.


Нагадаємо, що метою Школи підготовки стратегів є формування сучасного управлінського світогляду через оволодіння знаннями і навичками розробки стратегій розвитку об’єкта управління в умовах глобалізації, євроінтеграції, післявоєнної відбудови та прийняття управлінських рішень у різних сферах суспільного життя.

новини\анонси