Третій випуск фахівців «HR майстерні»

Повернутися
18.09 2023

Тридцять п’ять фахівців з управління персоналом стали випускниками «HR майстерні». Слухачів привітали Голова НАДС Наталія Алюшина, директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач, керівник проєкту ЄС EU4PAR Угіс Сікс.

Це вже третій випуск представників HR-підрозділів органів публічної влади за програмою підвищення кваліфікації «Системний підхід в управлінні персоналом на публічній службі». Цей інструмент для професійного розвитку працівників служб управління персоналу напрацьовано в НАДС спільно з Вищою школою публічного управління за підтримки EU4PАR, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту “Українська Архітектура Реформ”). Нині спільнота тих, хто пройшов навчання в «HR майстерні», нараховує понад 100 осіб.

Впродовж декількох місяців представники HR-підрозділів з різних куточків України вивчали кращі практики управління персоналом й ділилися власним досвідом. Зазначимо, що навчальна програма складається з 5 модулів. Зокрема, що стосуються системи управління персоналом, організаційної культури та культури залученості, управління ефективністю, розвитку лідерства та залучення талантів, побудови психічного здоров’я колективу, безбар’єрності на публічній службі, взаємодії з ветеранами та ветеранками. А під час останнього модулю учасники також презентували напрацьовані проєкти з розвитку інструментів управління персоналом.

Нагадаємо, відбір до «HR майстерні» традиційно стартує щороку в червні-липні на конкурсній основі. Цьогоріч 120 держслужбовців надіслали анкети для відбору.

Програма «HR майстерня» має на меті створення активної НR-спільноти, обмін досвідом, розповсюдження кращих практик управління персоналом та впровадження їх в роботу на публічній службі.

Більше інформації на сайті програми.

новини\анонси