Третій модуль Школи підготовки стратегів

Повернутися
18.03 2024

Про стратегію розвитку організації говорили під час третього модуля у Школі підготовки стратегів 18 березня 2024 року.

Сертифікована консультантка з управління, бізнес-коучка Олена Юзькова представила на розгляд слухачів інтерактивну лекцію про основні складові стратегії розвитку організації: бачення, місія, цінності, стратегічні пріоритети, ключові проєкти, індикатори виконання.

Після теоретичної частини учасники перейшли до практичної роботи в командах. У групах слухачі розробили бачення, місії та цінностей організації, визначили стратегічні пріоритети та ключові проєкти для їхньої реалізації, а також проаналізували індикатори виконання.

Зауважимо, що такий формат навчання сприяє формуванню ключових компетентностей щодо розуміння стратегічних моделей управління, підготовки та реалізація стратегій розвитку, ефективної командної взаємодії, лідерства та стратегічного планування.

Нагадаємо, що освітній проєкт «Школа підготовки стратега» для державних службовців вищого корпусу реалізується у Вищій школі спільно з НАДС та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Цього року навчання для 20 держслужбовців категорії “А” вибудуване у формі ділової гри «Україна – країна можливостей», пріоритетні напрями якої спрямовані на стратегії розвитку та відновлення України, розвиток органу державної влади та відповідної сфери держуправління, а також особистісний розвиток керівника.

новини\анонси