У рамках освітнього проєкту «Школа гендерного мейнстримінгу» 8-9 серпня 2023 року відбувся тренінг з питань гендерно орієнтованого врядування.
З учасниками навчання протягом двох днів працювали тренерки Оксана Ярош, др. політ. наук, консультантка Національного Демократичного Інституту, та Наталія Тарасенко, радниця голови Житомирської ОДА, експертка НДІ з питань гендерно орієнтованого врядування.
Практична робота в групах відбулася за такими напрямами сутність гендерно орієнтованого врядування, гендерно орієнтоване врядування і цілі сталого розвитку, інституційний механізм формування та реалізації гендерної політики в Україні.
Окрім цього учасники обговорили повноваження уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні та інструменти їх реалізації, гендерно орієнтовану корпоративну культуру органів публічної влади та інструменти її формування, гендерний аудит органів публічної влади.