Тренінг для представників Мінсоцполітики

Повернутися
09.02 2024

Гендерно орієнтований підхід в процесі прийняття рішень – такою була тема тренінгу для керівників, експертів, відповідальних фахівців та фахівчинь підрозділів Міністерства соціальної політики України. Захід відбувся 9 лютого у рамках навчальної програми «Гендерно орієнтоване врядування».

Організаторами виступили Вища школа у партнерстві з ООН Жінки та Мінсоцполітики в рамках реалізації проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні – Фаза II», за фінансової підтримки уряду Норвегії.

З вітальними словами до учасників та учасниць звернулися Ірина Постоловська, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, Юлія Лихач, директорка Вищої школи публічного управління, та Марія Дмитрієва, національна консультантка ООН Жінки.

Під час тренінгу розглянули гендерну проблематику, міжнародні та національні зобов’язання України у сфері гендерної рівності, а також гендерно орієнтований підхід у процесі прийняття рішень на прикладі Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, інструменти моніторингу, гендерну статистику та бюджетування.
Окрім теоретичних питань, учасниці та учасники удосконалили практичні навички під час вправ щодо гендерно чутливих послуг та множинної дискримінації.

новини\анонси