Тренінг для фахівців з гендерно орієнтованого врядування

Повернутися
20.03 2024

Вища школа  спільно Національним Демократичним Інститутом (НДІ) провели дводенний тренінг з гендерно орієнтованого врядування для фахівців КМДА та райдержадміністрацій.

Зі слухачами працювали тренерки-консультантки НДІ Оксана Ярош, докторка політичних наук, та Наталія Тарасенко, голова Ради ГО “Паритет”, радниця голови Житомирської ОДА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

Учасники тренінгу розглянули питання важливості інтегрування гендерних підходів у процесах управління та прийняття рішень. Також ознайомилися із міжнародними та вітчизняними нормативно-правовими документами із забезпечення гендерної рівності. Обговорили гендерні аспекти публічної служби, методи гендерного аналізу для прийняття ефективних управлінських рішень. Особливо цінними були приклади гендерних стереотипів з практичної діяльності фахівців КМДА та райдержадміністрацій, а також досвід застосування гендерно орієнтованого бюджетування та гендерного аудиту.

новини\анонси