ТоТ по запобіганню і протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству

Повернутися
06.03 2024

6 березня у Вищій школі розпочався триденний тренінг для тренерів «Керівні принципи розбудови системи запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі». Учасниками навчання стала 21 особа.

Організаторами заходу є Національний тренінговий центр з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству Вищої школи публічного управління за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Під час тренінгу учасниці й учасники матимуть можливість удосконалити свої тренерські навички щодо норм міжнародного та національного законодавства, основних інструментів, форм і видів надання допомоги постраждалим особам та розробки й реалізації програм підвищення кваліфікації з питань протидії гендерно зумовленому насильству.

Майбутні тренери працюватимуть із кваліфікованими експертами Наталією Щербак, керівницею Національного тренінгового центру з питань попередження та протидії гендерно зумовленому насильству, Іриною Костюченко, завідувачкою відділу розвитку тренерської майстерності Вищої школи, Оленою Гонтаренко, завідувачкою сектору сімейної політики Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З практичним досвідом у розбудові системи запобігання та протидії насильству за ознакою статі, домашньому насильству ознайомляться спільно з Лілією Грудко, координаторкою проєктів у сфері «Безпека людини» Програми підтримки ОБСЄ для України. Практичні навички учасники ТоТ також зможуть відпрацювати під час підготовки тренінгових вправ.

У Вищій школі підготовці тих, хто навчатиме, приділяють велику увагу, адже це не лише підвищення кваліфікації, а й розвиток тренерських навичок, отримання знань та досвіду, а також налагодження комунікації з іншими тренерами.

новини\анонси