Стратегія розвитку організацій. Навчання для держслужбовців категорії «А»

Повернутися
09.08 2023

У рамках проєкту «Школа підготовки стратегів» у Вищій школі відбулося навчання за модулем «Стратегія розвитку організацій».


Стратегія розвитку визначає основні напрямки діяльності будь-якої організації. Від якості розробленої стратегії залежить ефективність її функціонування. Для практичного управління важливо, щоб розроблена стратегія розвитку дозволяла чітко розуміти, які стратегічні цілі стоять перед організацією, їх порівняльну важливість, технології досягнення, ресурси й систему управління, що забезпечує їхнє досягнення. Від такої основи відштовхувалися учасники навчання разом із тренером Михайлом Крікуновим, PH.D., деканом Київської Бізнес Школи.


Від мінілекцій про огляд сучасних уявлень, організаційні архітектури та їх конфлікт, культуру та сутність стратегування слухачі переходили до дискусій в сценарних командах, де аналізували особливості організаційного розвитку публічного адміністрування. Під час практичних занять відпрацювали проблеми, з якими стикається організація, здійснили експрес-оцінку відповідності способу їх вирішення.


Учасники також обговорили, яких нових моделей лідерства потребує публічне адміністрування, проаналізували структуру та процеси формування стратегій організаційного розвитку.
Нагадаємо, що одним із завдань Школи підготовки стратегів є створення передумов для формування цілісної системи державного стратегічного планування розвитку та відновлення України та підвищення рівня професійної компетентності державних службовців категорії «А», необхідних для стратегічного управління та прийняття ефективних рішень.

новини\анонси